euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Index - medzinárodné dizajnérske podujatie

 

Účasť na medzinárodnom stretnutí špičkových dizajnérov, by mohla byť pre vás zaujmavá za účelom získania najnovších informácií z oblasti dizajnu a kontaktov.

Termín: 23. september – 25. september 2005

Miesto plnenia: Kodaň

Činnosť : krátkodobá

Cieľ: Účasť na medzinárodnom stretnutí špičkových dizajnérov, producentov, stratégov dizajnu a podporných inštitúcií, ktoré organizuje spoločnosť pre dizajn Index. Účasť je potrebná za účelom získania najnovších informácií z oblasti dizajnu a kontaktov. Je to príležitosť na jednom mieste získať prehľad o tom, čo za posledné 4 roky vzniklo nové v oblasti dizajnu vo svete, stretnúť sa s dizajnérmi a medzinárodnými a partnerskými inštitúciami a využiť získané poznatky pre vytváranie stratégie na podporu dizajnu v SR.
Charakteristika: Index je globálna sieť spolupráce dizajnérov, inštitúcií, organizácií, spoločností, ktorá pripravuje veľké medzinárodné podujatia každé 4 roky. Na ňom sa prezentujú najnovšie stratégie dizajnu, ktoré získavajú na dôležitosti s postupom globalizácie a rozširovaním konkurenčného prostredia v rámci EÚ. Podujatie pozostáva z konferencie na najvyššej úrovni, predstavenia výsledkov medzinárodnej dizajnérskej súťaže a výstavy.
Cieľová skupina: odborníci, dizajnéri, inštitúcie

www.sdc.sk


Ohodnoťte:
12%

Hodnotené 45 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS