euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Communication Arts Design Competition - toto je výzva!!

 
Medzinárodná súťaž prestížneho amerického časopisu Communication Arts je zameraná na najkreatívnejšie práce v oblasti vizuálnej komunikácie. Časopis vydáva ročne šesť špecializovaných ročeniek z najlepších projektov v týchto oblastiach: interaktivita, ilustrácia, fotografia, typografia, grafický dizajn a reklama.

Medzinárodná súťaž prestížneho amerického časopisu Communication Arts  je zameraná na najkreatívnejšie práce v oblasti vizuálnej komunikácie. Časopis vydáva ročne šesť špecializovaných ročeniek z najlepších projektov v týchto oblastiach: interaktivita, ilustrácia, fotografia, typografia, grafický dizajn a reklama. Ročenky s nákladom viac ako 70 000 každá sú distribuované do celého sveta, a tým zabezpečujú dielam oceneným Award of Excellence pozornosť zo strany potenciálnych klientov a kolegov.
Súťažiť môžu projekty, ktoré boli navrhnuté, publikované alebo inak uverejnené v čase od mája 2012 do mája 2013. Súťažné kategórie a poplatky: Obal , Identita, Firemné tlačoviny, Firemná literatúra, Plagát, Editorial, Knihy a prebaly, Self-Promotion, Verejné služby, Rôzne  (40 USD jedna prihláška, 80 USD séria), Integrovaný program značky (300 USD), Environmentálna grafika-série (80 USD), Animovaná grafika (100 USD jednotlivá prihláška, 200 USD séria). Prihláška musí obsahovať kontaktné informácie na autora, popis každého projektu v angličtine, digitálne diela musia byť vo formáte RGB (nie CMYK) alebo JPG (maximum 1024 pixelov šírka x 768 pixelov výška @72dpi), audiovizuálne diela vo formáte vhodnom na DVD prehrávanie.


Adresa na zasielanie súťažných prác: Communication Arts Design Competition, 110 Constitution Drive, Menlo Park, CA 94025-1107 U. S. A.

Uzávierka: 10. 5. 2013

Informácie: http://www.commarts.com/.
Ďalšie informácie: competition@commarts.com.


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 49 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS